Kim jesteście?

Doświadczenie w dziedzinie motoryzacji oraz wszelkich świadczeń związanych z usługami naprawczo – serwisowymi, stało się aspiracją do stworzenia przedsiębiorstwa wynajmującego samochody. Współpraca z uznanym przez klientów warsztatem umożliwia natychmiastową reakcję w przypadku konieczności okresowych przeglądów, serwisów, wymiany opon i wszystkich pozostałych czynności związanych z techniczną obsługa samochodu. Zaufanie jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci warsztatu, stanowi największą gwarancję rzetelnej i fachowej obsługi.

W jaki sposób mogę zarezerwować pojazd?

Aby nawiązać z nami współpracę i wynająć samochód spełniający Państwa oczekiwania, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta +48 572 410 388. Nasz personel udzieli Państwu szczegółowych informacji dotyczących danych technicznych, cen oraz sprawnie przeprowadzi przez proces formalności.

Jakie dokumenty potrzebuję, aby wynająć pojazd?

Przede wszystkim potrzebne jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do prowadzenia pojazdu oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość. (dowód osobisty, lub paszport). W przypadku wynajmu indywidualnego, klient jest zobowiązany przedstawić kartę kredytową na której zostanie zablokowana kaucja, jako depozyt zabezpieczający.

Czy VEHICO posiada ofertę dla firm?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych, stworzyliśmy możliwość nawiązania współpracy na zasadzie podpisania z nami umowy ramowej. Dzięki niej, Państwa firma może skorzystać z odroczonych terminów płatności oraz skorzystać z wynajmu bez konieczności uiszczenia kaucji. W ramach tej umowy klient może zmieniać auta tak często jak wymaga tego sytuacja. Do podpisania ww. umowy potrzebne będą dokumenty rejestrowe firmy takie jak KRS, NIP, REGON.

Jakie są ceny wynajmu?

Przy ustaleniu ceny najmu, bierzemy przede wszystkim pod uwagę rodzaj podmiotu gospodarczego oraz długość najmu. Inny cennik przysługuje również klientom korzystającym z wynajmu z OC sprawcy. Indywidualne dobrane ceny są udostępnimy podczas bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 572 410 388.

Czy jako użytkownik, mogę przekazać funkcję kierowcy innej osobie?

Jedynie osoba wskazana na umowie jest upoważniona do kierowania wynajętym pojazdem.

Czy wynajętym samochodem mogę wyjechać za granicę?

Przemieszczanie poza granicami Rzeczypospolitej jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu tego faktu i otrzymaniu stosownego upoważnienia imiennego, jednak. wszelkie koszty związane z awarią, uszkodzeniem lub kradzieżą, klient ponosi w pełnej wysokości.

Czy samochody z wypożyczalni Vehico są ubezpieczone?

Wszystkie nasze samochody posiadają wymagane przez przepisy prawa ruchu drogowego ubezpieczenie OC i AC.

Jakie dodatkowe opłaty ponoszę korzystając z wynajmu pojazdu w waszej firmie?

Korzystając z usług wypożyczalni VEHICO, są Państwo zwolnieni ze wszelkich opłat serwisowych i eksploatacyjnych. Jedynym rzeczywistym kosztem jakim obciążony jest klient to paliwo.

Jak wygląda kwestia tankowania?

Samochody wynajmowane mają pełny bak. Najemca jest zobowiązany zwrócić auto w takim samym stanie w jakim pojazd odebrał. W przypadku zwrotu pojazdu z niepełnym bakiem klient jest zobowiązany do uiszczenia kwoty brakującego paliwa w kwocie 6 zł/litr.

Co mam zrobić, jeśli nastąpi awaria wynajmowanego samochodu?

W przypadku awarii, bardzo proszę o kontakt z naszym partnerskim warsztatem, tel. (+48) 509990851.